Informacje techniczne

Nie przygotowujemy szczegółowych katalogów naszych produktów, gdyż większość produktów to wyroby indywidualnie przygotowywane zgodnie z oczekiwaniem klientów. Ze strony internetowej można pobrać broszurę zwierającą ogólną charakterystykę techniczną oferowanych produktów.

Wszystkie informacje dotyczące warunków sprzedaży naszych produktów znajdują się w dokumencie OWS, który można pobrać ze strony internetowej.

Proszę skontaktować się z pracownikiem działu techniczno-handlowego, aby dobrać odpowiedni zamiennik. Należy podać dokładną średnicę wirnika / wentylatora oraz parametry przepływowe: wydajność, ciśnienie statyczne, obroty wirnika, moc silnika. W przypadku braku jakichkolwiek danych o istniejącym wirniku / wentylatorze, pomiary na obiekcie może wykonać przedstawiciel naszej firmy.

Można samodzielnie dobrać odpowiedni wirnik, korzystając z Program doboru Optisel.

Instrukcja obsługi programu OPTISEL znajduje się tutaj: OPTISEL – instrukcja

Proszę wysłać zapytanie. Poza standardowymi produktami, możemy przygotować indywidualną ofertę dostosowaną do oczekiwań klienta.

Proszę wysłać zapytanie. Poza standardowymi produktami, możemy przygotować indywidualną ofertę dostosowaną do oczekiwań klienta.

W celu dobrania odpowiedniego wentylatora, należy skontaktować się z pracownikiem działu techniczno-handlowego. Wentylator zostanie dobrany indywidualnie do potrzeb.

Proszę skontaktować się z pracownikiem działu techniczno-handlowego. Należy podać numer seryjny istniejącego wirnika, dla którego ma być dostarczony wirnik zapasowy.

Każdy wirnik / wentylator sprzedawany przez firmę Wentylatory WENTECH posiada dokumentację techniczno-ruchową, która zawiera informację o typie i parametrach pracy wirnika / wentylatora. Jeżeli dokumentacja techniczno-ruchowa nie jest dostępna należy odczytać numer wirnika i przesłać go do nas w celu identyfikacji produktu. Numer seryjny znajduje się na piaście wirnika.

Proszę wysłać zapytanie podając numer rysunku. Posiadamy rejestr rysunków, na podstawie którego zostanie przygotowana oferta na części zamienne lub alternatywne rozwiązanie wg najnowszej technologii produkcji.

Proszę odczytać numer seryjny wirnika, który znajduje się na piaście wirnika i przesłać do firmy Wentylatory WENTECH. Na tej podstawie zostanie przesłana kopia dokumentacji techniczno-ruchowej. Jeśli numer seryjny nie jest możliwy do odczytania wówczas można pobrać ogólną wersję dokumentacji ze strony internetowej.

Wszystkie informacje dotyczące sposobu montażu i eksploatacji znajdują się w dokumentacji techniczno-ruchowej produktu. Aktualną wersję dokumentacji techniczno-ruchowej można pobrać ze strony internetowej.

Wszystkie informacje dotyczące eksploatacji znajdują się w dokumentacji techniczno-ruchowej produktu. Aktualną wersję dokumentacji techniczno-ruchowej można pobrać ze strony internetowej.

Zamknij menu